شرايط و ضوابط كلي ارائه خدمات:
تمامي مشتريان و استفاده کنندگان از خدمات آونگ سرور اعم از حقيقي و حقوقي موظف به رعايت شرايط و ضوابط مندرج در اين صفحه مي باشند. فلسفه وجود چنين توافقنامه اي، حصول اطمينان از اين مطلب است که مشتريان ضمن استفاده از سرويسهاي آونگ سرور، حقوق ساير استفاده کنندگان را نيز رعايت مي کنند و شرايطي بوجود نمي آورند که سرويس دهي اين  وب سیات به سايرين با اختلال مواجه شود. آونگ سرور حق اضافه، حذف و يا اصلاح هر يك از موارد اين مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلي را براي خود محفوظ مي دارد و اين عمل را مي تواند از طريق ارسال موارد اصلاحي در سايت اصلي يا اعلام رسمي شرايط اصلاح شده انجام دهد
منابع سخت افزاري سرور:
استفاده از منابع سخت افزاري سرور مانند Cpu, Ram, Network و … براي هر يك از مشتريان حداكثر تا 10% ظرفيت كل در يك روز مجاز است. آونگ سرور تنها مرجع قضاوت در مورد آنچه كه ميزان بالاي استفاده از منابع سرور است، مي باشد. هر سرويس ميزباني وبي كه تشخيص داده شود فعاليتش با عملكرد صحيح سرور يا سلامت شبكه در تضاد است، 4 ساعت بعد از ارسال اطلاع رسانی بسته خواهد شد و مشتری موظف است سرویس خود را به هاست های پربازدید ارتقا دهد .
ارسال هرزنامه (Spam):
ارسال حجم زيادي پيامهاي غير ضروري و يا بازرگاني از طريق اينترنت (كه به اين عمل ارسال اسپم مي گويند) بدون توجه به اينكه اين عمل ظرفيت سرور را پر مي كند يا در سرويس دهي به مشتريان آونگ سرور اختلال ايجاد مي نمايد يا خير، ممنوع است. هر گونه توزيع و يا فروش نرم افزارهايي که براي ارسال هرزنامه به کار مي روند نيز، بر روي سايتهايي که بر روي سرورهاي آونگ سرور قرار دارند، ممنوع است
موارد فورس ماژور:
آونگ سرور هيچگونه مسئوليتي را در قبال عدم رعايت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پديد آمده اند، از جمله: بلاياي طبيعي، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومي، حوادث کلي، زمين لرزه، اعتصاب، آتش سوزي، سيل، انفجار، کمبود نيروي کار، تصادفات، توقيف، محدوديتهاي دولتي و تحريم هاي بين المللي نمي پذيرد. ضمن اينكه آونگ سرور تحت هيچ شرايطي در برابر خسارات غيرمستقيم و اتفاقي از قبيل از دست رفتن اطلاعات و… مسئول نمي باشد و شما به هنگام سفارش اين تعهد را ميدهيد كه ادعاي در اين رابطه نداشته باشيد. اما در چنين شرايطي شرکت تمام توان خود را به کار مي گيرد تا تاثيرات هر يک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.
برنامه هاي اجرايي:
هر نوع برنامه اي كه خطر امنيتي بالقوه اي را ايجاد نمايد يا به نظر برسد كه بر عملكرد سرور يا سلامت شبكه تأثير نادرستي دارد بسته خواهد شد يا به صورت خودكار و بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد. آونگ سرور برنامه هاي اجرايي را كه با سايتهايي كه توسط اين سایت ميزباني شده اند در ارتباط اند يا هر برنامه اي را كه احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار مي گيرند، مجاز نمي داند.
استفاده غير قانوني:
سرورها و خدمات ميزباني آونگ سرور داده فقط مي بايست با اهداف قانوني مورد استفاده قرار بگيرند. ارسال، نگهداري يا توزيع هر نوع اطلاعات، داده ها يا مطالب، كه در مغايرت با قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي باشد، يا آنچه كه مستقيماً باعث تسهيل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.
تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات (Backup):
آونگ سرور از تمام اطلاعات سايتها و بانکهاي اطلاعاتي مشتريان، به صورت منظم هفتگي و ماهانه، نسخه پشتيبان تهيه مي کند اما بجز در مواردي كه اين سایت كتباً با مشتري به توافق رسيده باشد، مشتريان منحصراً و كاملاً مسئول مديريت و تهيه نسخه پشتيبان از تمام اطلاعات خود هستند و در صورتي که در مورد خاصي نياز به بازيابي اطلاعات از دست رفته مشتري بود و نسخه پشتيبان آونگ سرور به درستي عمل نکردند، آونگ سرور به هيچ وجه مسئوليتي را در اين مورد نمي پذيرد.
ويروسها و ساير فعاليتهاي تخريبي:
استفاده از سرويسها يا تجهيزات آونگ سرور براي ايجاد يا ارسال ويروسها، كرمها يا تروجان هاي اينترنتي ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش براي ايجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است.
مسئوليت مشتريان:
مشتريان شرکت مسئول فعاليت خود بر روي اينترنت هستند و از آنها خواسته مي شود که حقوق ساير مشتريان شرکت را محترم بشمارند. آونگ سرور اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه خدمات ارائه شده به مشترياني كه از خدمات آونگ سرور به گونه اي استفاده مي كنند كه تأثير مخربي بر ديگر مشتريانش دارد را معلق نموده يا فسخ نمايد
اعمال تغييرات در سرويسها:
آونگ سرور اين حق را دارد که هر زمان صلاح بداند، نسبت به تغيير، ارتقاء، حذف و يا نصب امکانات نرم افزاري و سخت افزاري خود اقدام نمايد. آونگ سرور مي تواند در صورت لزوم اين تغييرات را از طريق وب سايت به مشتريان خود اعلام کند.
تمديد قراردادها:
جهت جلوگيري از قطع سرويس، مشتريان بايد حداقل 1 روز قبل از تاريخ انقضاء نسبت به تمديد قرارداد خود اقدام کنند. در صورت عدم تمديد به موقع دامنه و هاستینگ، آونگ سرور هيچگونه مسئوليتي در قبال از دست رفتن اطلاعات هاستینگ و دامنه به عهده نخواهد داشت.
تمامی سرویس های هاستینگ تا 7 روز از پس مسدودیت ، امکان تمدید را دارند و پس از 7 روز به صورت کامل از سرور های آونگ سرور حذف میشوند .
مسئولیت های سرور مجازی :
بک اپ و نگهداری از سرور مجازی اشخاص حقیقی و حقوقی کاملا بر عهده خود مشتری میباشد و آونگ سرور هیچگونه مسئولیتی در نگهداری بک اپ ندارد .
مشتری موظف است قبل از رسیدن فاکتور سر رسید ، و حداکثر 1 روز قبل از آن ، سرور های اختصاصی یا مجازی خود را تمدید کند ، در غیراین صورت پس از آن آونگ سرور هیچ مسئولیتی در قبال برگرداندن اطلاعات ، آیپی ، و.... ندارد .
تامین امنیت سرور مجازی کاملا برعهده مشتری میباشد و آونگ سرور نقشی در تامین امنیت سیستم عامل و سرور مجازی شما ندارد ( نکته : تمامی سرور ها با دسترسی روت میباشند و تنها تامین امنیت سرور اصلی برای ارائه سرور مجازی ها برعهده ما میباشد )
این بخش به زودی تکمیل میشود ....


Wednesday, September 27, 2017

« برگشت